KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14235367
nr 1423 5367
C Verner, Signerad, by. Olja på duk, 25x30, yttermått inklusive ram: 38x43 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
450 kr
måndag 4 oktober 2021
kl 19:52:13
100 kr
400 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
350 kr
400 kr (Budbetjänt)